پایگاه دانش فودلخبر

افتتاح مدرسهٔ فودل

فودل تنها شرکتی است که از مدت‌ها پیش امکان استفاده آزمایشی از مودل را در اختیار شما قرار داده است. سامانه نمایشی فودل (به آدرس http://demo.foodle.org) به شما این امکان را می‌دهد که با نقش‌های مختلفی وارد شوید و امکانات مودل را آزمایش کنید.

یکی از نکات مثبت سایت آزمایشی فودل این است که لازم نیست نگران کارها و تغییراتی که در سایت می‌دهید باشید (یا باشیمsmile)، زیرا هر تغییری که در سایت بدهید حداکثر یک ساعت روی سایت باقی خواهد ماند. سایت آزمایشی فودل به‌صورت خودکار هر یک ساعت به یک ساعت به وضعیت اولیه‌اش بازمی‌گردد. بنابراین با خیال آسوده به قسمت‌های مختلف سایت سربزنید، تنظیمات مختلف را تغییر دهید و نتیجه تغییرات را ببینید، آزمایش‌هایی که نگران هستید روی سایت خودتان انجام دهید را روی سایت ما اجرا کنید، و از همه مهمتر، نمونه‌هایی از دوره‌های درسی که به بهترین شکل طراحی شده‌اند و از حداکثر امکانات مودل استفاده می‌کنند را از نزدیک لمس کنید و در طراحی دوره‌های درسی خود از آنها ایده بگیرید.

حال بعد از چند سال، بار دیگر به سایت آزمایشی شما رنگ‌وروی دیگری داده‌ایم. در اولین قدم، نام سایت را به «مدرسهٔ فودل» تغییر دادیم. مدرسهٔ فودل یک تفاوت اساسی با مدرسه‌های دیگر دارد. درب تمامی کلاس‌های این مدرسه به روی شما همیشه باز است. همانند قبل، شما می‌توانید هر زمان که بخواهید به‌عنوان مدیر، معلم، دانش‌آموز یا اولیای هر یک از دانش‌آموزان وارد مدرسه شوید و به گشت‌وگذار بپردازید.

دوره‌های درسی متنوعی به سایت اضافه کرده‌ایم تا کاربرد مودل در سناریوهای مختلف را بهتر ببینید. اکثر دوره‌های درسی سایت آزمایشی توسط کاربران جامعه مودل آماده شده‌اند. هرکجا که چنین بوده، با رعایت اجازه‌نامه‌های انتشار، به منابع و توسعه‌دهندگان مربوطه اشاره شده است. در هرکدام از این دوره‌ها برخی از امکانات و قابلیت‌های مودل برای شما به نمایش گذاشته شده است.

اگرچه نام سایت مدرسهٔ فودل است و در بسیاری از قسمت‌ها عبارت‌های مدرسه و دانش‌آموز و معلم به چشم می‌خورد ولی مفاهیم نمایش داده شده قابل تعمیم به هر محیط آموزشی است. اگر یک موسسهٔ آموزشی هستید، اگر شرکتی هستید که دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند، اگر به‌دنبال ایده برای پیاده‌سازی آموزش الکترونیکی چه به‌صورت آموزش آنلاین یا آموزش ترکیبی هستید، باز هم مدرسهٔ فودل بهترین جایی است که می‌توانید مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر: مدرسهٔ فودل

آخرین تغییر:2017-03-08 08:19
نویسنده : مدیر سامانه

comment on this entry

Chuck Norris has counted to infinity. Twice.